درباره ما

ندای زیبا آفرینان مهر تولید بازی حسابداری انبارداری اموال سحاب

آشنایی با ما

شرکت ندای زیبا آفرینان مهر در سال 1389 با هدف توسعه و گسترش راهکارهای مبتنی بر نرم افزار و سخت افزار و تولید بازی های رایانه ای توسط آقایان علی نجفی و میلاد سرلکی تاسیس گردید . از ابتدای شروع فعالیت همواره بر آن بودیم که با استفاده از جدید ترین متد ها و تکنولوژی های طراحی و تولید نرم افزار اقدام به ارائه راهکارهای کارآمد برای کسب و کار های جدید و سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی نمودیم .


به موازات این اهداف تولید محصولات فرهنگی مانند بازی های رایانه ای را با هدف محتوا در کنار سرگرمی با پشتیبانی نیرو های جوان کشور راه اندازی نمودیم.

حال با گذشت کمتر از یک دهه فعالیت مستمر شرکت ندای زیبا آفرینان مهر با گذشت از فراز و نشیب راه اندازی یک کسب و کار جدید باعث افتخار است که اعلام کنیم سبد محصولات ما به بیش از ده محصول می رسد و علاوه بر این مهم شایان ذکر است برای بیش از 20 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد نموده ایم .

 • شرکت ندای زیبا آفرینان تاسیس شده توسط دو جوان ایرانی با افکار بلند پروازانه است که در ادامه راه از افکار خود دست نکشیدند و همواره بر آنند تا کسب و کار خودرا بصورت کاملا علمی گسترش دهند . از جمله اهداف سال های نه چندان دور شرکت میتوان موارد ذیل اشاره نمود
  _ کسب ارزش افزوده اقتصادی برای شرکت
  _ گسترش بستر کار برای جوانان متخصص ایرانی
  _ گسترش بازار محصولات در خارج از کشور
  _ ارائه راهکار های نو در راستای افزایش میزان بهره وری در مدیریت های سازمانی ، کسب و کارهای کوچک و بزرگ

 • وفای به تعهدات داده شده به مشتریان ، همیشه مهمترین بخش یک قرارداد دو طرفه بین ما و مشتریان بوده است.ما همواره به فکر تدوام همکاری با مشتریان قدیمی و تبدیل مشتریان جدید به مشتریان وفادار هستیم .
 • بهترین راهکار ها از راه مطالعه نیازهای مشتری حاصل می شود . ما با بررسی متداوم نیازهای مشتریان اقدام به ارائه راهکارهای کاربردی بر مبنای تکنولوژی های جدید مینماییم.